Týká se Lovců

Lovkyně

9. dubna 2012 v 21:21 | Lomeril
Krátká jednorázovka o jednom dni v životě Nancy Rabnottové, inspirovaná ilustrací, kterou namalovala Awia. Doufám, že jí nebude vadit, že jsem obrázek k povídce přiložila. O čem to bude? Řeknu jediné - jestli jste si mysleli, že v jejím životě něco probíhalo tradičně, tak jste se vážně pletli.

Upoutávka na Neříkej mi pravdu

1. dubna 2011 v 18:54
Jen malé video, stvořené, když jsem si hrála.

Klipy pochází z filmů Spy game, Stmívání, Škola superhrdinů, Krev jako čokoláda, Eragon a Dorian Gray.
Obsazení (podle pořadí, ve kterém se objevují):
Robert Redford - Frank Aubrey
Olivier Martinez - Vůdce Prokletých
Steven Strait / Ben Barnes - Calvin Bailey
Ashley Greene - Diana Harrisonová
Rebecca Hall - Lynn Wilsonová
Brad Pitt - Leslie Carter
Bryan Dick - Ian Brocklehurst

Galerie hvězd

20. října 2010 v 21:44 | Lomeril
Je na čase přinést pár obrázků. Jak si představuji své hrdiny? Protože je sama nenakreslím, nechám tu odkazy na deviantart (ve většině případů), popř. na jiné obrázky, které mi k mým hrdinům sedí. Seznamte se...

série Lovci Prokletých

13. září 2010 v 13:56 | Lomeril
Vítejte ve světě, kde se upíři a vlkodlaci nemusí skrývat, ale naopak jsou plnohodnotnou součástí společnosti. Vítejte ve světě, kde upíři a vlkodlaci nejsou nepřátelé, ale naopak žijí v křehké symbióze. Vítejte v životě Nancy Rabnottové.

Lovci je série tří příběhů, vyprávěných očima kožoměnkyně Nancy Rabnottové. Doporučuji nečíst anotace na pokračování, pokud jste nedočetli předchozí díl. Příběhy jsou tyto:

Lovci prokletých

Avatar Nancy

První příběh.
Nancy Rabnottová je přidělená k upírovi jménem Rafael Costa. Vzhledem k tomu, že je Nancy kožoměnkyně, není na tom nic zvláštního. Oba studují na univerzitě a jako spousta mladých lidí v jejich věku neví přesně, co chtějí v životě dělat. O problémy, které trápí upírsko-kožoměneckou veřejnost, se příliš nezajímají. Až do chvíle, kdy jim takřka zaklepou na dveře.
Na univerzitu dopadá stín v podobě smrti dvou studentů. Zdá se, že klidné dny pro Nancy a Rafaela právě skončily.
Odehrává se v únoru - dubnu 2004
Dokončeno (2010)

Lovci v soumraku

Druhý příběh. Přímé pokračování Lovců prokletých.
Od poslední bitvy uplynuly tři měsíce a většina ran se zahojila. Alespoň ty na těle. Těm na duši to asi bude trvat dlouho. Nancy a Rafael se snaží vrátit do normálních kolejí - tradiční prázdninové návštěvy doma, návštěva u April. Všechno vypadá skoro v pořádku, pokud se ovšem pomine ten drobný detail, že někde venku jsou upíři (a kožoměnci), kteří mají s Nancy a Rafaelem nevyřízené účty. A nezastaví se před ničím.
Odehrává se v červenci - srpnu 2004. (Epilog v září)
Dokončeno (2010)

Lovci temnot

Třetí příběh. Přímé pokračování Lovců v soumraku.
Mysleli jste, že by Nancy a Rafaelovi mohla být dopřána chvilka klidu? Kdepak. Všechno mělo skončit už před několika týdny, ale neskončilo. Boj s Prokletými vstupuje do další fáze. Poslední - a nebo ne? Přišel čas pomstít své mrtvé, ale které straně se to podaří? Zaplatí Travenovi za to, co provedli Joeymu, Zacovi, Oliverovi a Harrisonovým? Nebo budou platit Nancy a Rafael za to, že oproti všem očekáváním jsou stále naživu?
Odehrává se v září - říjnu 2004. (Epilog červenec 2005)
 
 

Reklama