Lovci temnot

Epilog

15. března 2011 v 18:25 | Lomeril
Je mi smutno. Nemůžu uvěřit, že jsem se tam konečně dopracovala. Po 174 stránkách je čas zveřejnit poslední tečku za Lovci. Tak dlouho jsem u žádného příběhu nevydržela. Nikdy jsem nedokončila celou trilogii. Rafael a Nancy se stali mojí součástí, rok mi sedávali na rameni a vyprávěli mi. svoje příhody Teď je ale třeba ponechat je osudu. Čekají na mě noví hrdinové (doufejme).
A tak chci sepsat věnování. Věnování budou třikrát tři.
Zaprvé mámě, tátovi a dědovi.
Zadruhé Marušce, Bětce a Věrce.
Zatřetí Mortenovi, Eillen a Awii.
Děkuji...

Epilog:

24. Krev a magie

15. března 2011 v 18:16 | Lomeril
Je mi smutno. Je mi strašně smutno... Ale víc u epilogu, který tu bude do 10 minut...

23. Noc vlků

15. března 2011 v 12:24 | Lomeril
Co dodat? Kdo umře, kdo bude žít, jak a proč a kdy? Přeji příjemné počtení, kapitola je předposlední. Večer snad dodám poslední + epilog.


22. Pár nožů v zádech

14. března 2011 v 8:40 | Lomeril
Kapitola vysvětlovací, objasňovací, s minimem akce. Jsem si vědoma klišé "ukecaného padoucha", žel nemám jak jinak vám podat některá vysvětlení, takže mám, co mám. Vyváznou Rafael, Nancy, Ryan, Frank a Diego?

21. Dobré úmysly

13. března 2011 v 12:20 | Lomeril
Nemáte rádi cliffhangery? V tom případě mi neubližujte. Jste zvědaví, co se vlastně stalo s Frankem, Diegem a Ines? Pak čtěte dál. Alternativní název pro kapitolu by zněl Deja vu.

20. Zrádkyně

12. března 2011 v 18:44 | Lomeril
A jako na oslavu nového designu od Cirilly Riannon sem vkládám další kapitolu Lovců. Konečně začne nějaká akce. Proč přišla Cassidy Travenová? Co chce? Připoutejte se, závěrečná jízda začíná.

19. Praga mater urbium

10. března 2011 v 23:54 | Lomeril
Už se to blíží! Několik oznámení: jsem zpět v Autorském klubu. Období mého "vyhození" nehodlám dále komentovat (kdyžtak mi to připomeňte). Konečně jsem vymyslela název pro další povídku z tohoto světa (najdete v rozcestníku). A taky se konečně rozjíždí finále Lovců. Celých Lovců. To, co začalo zdánlivě bezvýznamnou hádkou ve školní jídelně, konečně vyvrcholí v závěrečném střetu. Kupte si popkorn, protože kapitoly teď pofrčí. Doufám, že jste nepřehlédli osmnáctou kapitolu, bohužel to nemám jak zjistit.
No nic, lovci konečně dorazili do Prahy. Co je tam čeká?

18. Volání válečných rohů

8. března 2011 v 19:39 | Lomeril
Už se, už se nám čas krátí... (Kdo zná Spirituál Kvintet, pochopí). Lovci se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Finální rovinka sice ještě nepřišla, ale zákrutů už nás moc nečeká. Zatím zuřivě datluju novou povídku z téhož světa a jakmile vymyslím název, dám sem i anotaci. (Kdyby vás napadly nějaké cool názvy, nápady se hodí ;-) To, že nevíte, o čem to bude, nevadí, já sama mám jen velmi mlhavou představu)
Ale ke kapitole. Srší emocemi (nebo se o to vehementě snaží). Zaznamenává určitý posun v ději, spíš prostorový, než časový. A jedna dobrá zpráva pro Ryanofilky - v téhle kapitole bude.
A ještě jedna věc. Lomeril se zbláznila a rozhodla se nakreslit Ivy Jeffersonovou. Barvy jsou trochu zvláštní, chudák scanner není nejmladší. Výtvor najdete zde - vstup na vlastní nebezpečí.

17. Chlapeček

5. března 2011 v 10:21 | Lomeril
Další kapitola o bezpečnosti a o dětech. Konec se blíží mílovými kroky, tohle je první kapitola poslední třetiny. To je asi tak všechno, co jsem chtěla říct na úvod.

16. Nepovedený útok

24. února 2011 v 10:00 | Lomeril
Nové ráno mezi lovci. Přestože podle názvu by se mohlo zdát, že se začne něco dít, neděste se, nic takového nehrozí. Nebudou se ani tak rozebírat následky minulé noci na recepci, jako následky toho, co se minulou noc stalo někde úplně jinde. I když... určité vztahy budou kulminovat.

15. Prokletí a Princeton

21. února 2011 v 20:42 | Lomeril
Psaní mi nějak nejde, ale neodolám a zveřejním hned další kapitolu, než zapomenete, co se dělo v té minulé. Mám jen dvě prosby: moc nepřemýšlejte a neubližujte mi.

14. Krasavice

19. února 2011 v 22:14 | Lomeril
A nevyhnutelné se stalo skutečností. Kdo to nečekal, nechť zvedne ruku. Kdo to čekal, nechť napíše, kdy ho to poprvé napadlo :-) Kdo mě chce přetrhnout, nechť si trhne nohou.
Jdu přepisovat Cestu zpátky...

13. Dvě žádosti a jedno zjištění

16. února 2011 v 12:17 | Lomeril
V další kapitole už bude oslava, slibuji :-) Tady se konečně Nancy a Rafael odhodlají někoho pozvat na oslavu, zjistí se jedna zajímavá informace o Ivy a naši hrdinové si uvědomí jednu veledůležitou nesrovnalost. Dokážou ale pochopit její smysl? Než bude příliš pozdě?

12. Nečekaná návštěva

11. února 2011 v 20:26 | Lomeril
Semestr skončil, můžu se na chvíli vrátit ke psaní. Pracuji na další povídce ze světa Lovců. Ještě si nejsem jistá názvem, ale bude se odehrávat deset let po Lovcích temnot a objeví se tam i někteří staří známí. Kteří, to samozřejmě nepovím.
Situace nabere hned dva nečekané obraty. Oba jsou svým způsobem důležité.Jak už název napovídá, Nancy a Rafael dostanou nečekanou návštěvu. A znovu bude nadnesen problém královny Iolanty.

11. Jazykověda a telefony

3. února 2011 v 18:49 | Lomeril
Velmi málo říkající kapitola, která připomene pár postav z prvního dílu a nic moc nevyřeší. Ale má svůj význam. I když ty opravdu důležité věci budou až v té příští.
P.S. Nějaké nápady na Osobnost měsíce? Já totiž žádné nemám.
 
 

Reklama
Reklama