Lovci Prokletých

E-book

29. září 2010 v 17:04 | Lomeril
Tenhle týden je pro mě poměrně převratný.
Přestěhovala jsem se do Prahy, takže teď už sedím u stolu v novém bytě a píšu první článek z Prahy. Zítra mě čeká první přednáška na nové škole.

Ale o tom jsem mluvit nechtěla. Mám totiž vydaný ebook. Díky interntovému nakladatelství Spod a Miselle jsou Lovci prokletých ke stažení z ulozto v pdf. Pokud mé dílko budete šířit, budu vám vděčná. Pokud jste ho nečetli a chtěli byste, najdete Lovce ZDE.

Theme songs

8. srpna 2010 v 17:30 | Lomeril
Takže jsem se rozhodla, že sem dám seznam písniček, které pasují k hlavním postavám Lovců. U některých byl výběr těžší, u některých lehčí, ale tady jsou, kde to šlo, tak tam jsou i odkazy na YouTube.

Epilog

18. července 2010 v 15:22 | Lomeril
Avatar Nancy

A je to epilog a s ním je tu VÝZVA. Zní: ptejte se. Tady, u epilogu zodpovím cokoliv vás o povídce zajímá, samozřejmě vyjma zápletek dalších dílů (doufám, že budou aspoň dva). Většina postav má opravdu dlouhou historii, šachovalo se tam s tím, kdo bude kožoměnec a kdo upír, šachovalo se tam kdo s kým a podobně, takže se nestyďte a zeptejte se na cokoliv, co by vás zajímalo.

19. Bývalí nepřátelé

18. července 2010 v 15:15 | Lomeril
Avatar Nancy

Poslední kapitola Lovců Prokletých.
Předchozí se soustředila převážně na Nancy a Rafaela. Tentokrát se naše pozornost obrátí spíše směrem k ostatním. Protože je tu mnoho lidí, jejichž osudy a motivy zůstaly nevyjasněné.

18. Prodejná krev

18. července 2010 v 15:13 | Lomeril
Avatar Nancy

Omlouvám se za dlouhou pauzu, přicházím z posledními, vysvětlovacími kapitolami. Takže jak to dopadlo? Přežil Ryan? Chytili Travenovy? Co se vlastně stalo?

17. Čas žít, čas utíkat

11. července 2010 v 13:54 | Lomeril
Avatar Nancy

Poslední kapitola velkého finále. Ještě zbývají dvě vysvětlovací a epilog.

16. Záchranná mise

11. července 2010 v 13:52 | Lomeril
Avatar Nancy

Šestnáctá kapitola, pokus o záchranu Rafaela. Podaří se? Nepodaří? Uvidíte.

15. Beznaděj

10. července 2010 v 17:22 | Lomeril
Avatar Nancy

A speciálně na přání Awie je tu další kapitola. Zdá se, že Nancy a Rafael jsou v bezvýchodné situaci. Je vůbec možnost, jak se z ní dostat? Upozorňuji, že je v povídce uplatněn v mírné míře princip Deus ex machina.

14. Past

10. července 2010 v 13:18 | Lomeril
Avatar Nancy

Příběh Nancy a Rafaela pokračuje a odkrývá se celá spleť intrik, které vedly Dominica k jeho činům. Jednal sám nebo na něčí pokyn? Proč to udělal? A kdo je vlastně cílem toho všeho?

13.Výročí

8. července 2010 v 11:00 | Lomeril
Avatar Nancy

 Pozdrav ze záhrobí! Tedy spíš odněkud z jihočeských lesů, kde právě teď jsem. Nesedím u počítače a tak první kapitolu, která uvozuje velké finále, uveřejňuje blog. Komentáře samozřejmě potěší. Vážně mě zajímá, co na to budete říkat.

12. Špatné zprávy

1. července 2010 v 15:43 | Lomeril
Avatar Nancy

Už se pomalu blížíme k závěru. Kapitol je celkem 19 + epilog. Tento díl je věnován jedné zprávě, která je pro budoucí děj velice důležitá. A také Dárcům, což s tím souvisí. Teď už myslím máte všechny klíče, podle kterých byste mohli uhádnout, co se bude dít :-)

11. Krmení a otec

27. června 2010 v 20:27 | Lomeril
Avatar Nancy

A jsme tu s další kapitolou Lovců, na pokračování se už usilovně pracuje. Poslední krmení před přestávkou je tu znázorněné jen letmo, zatímco se budeme věnovat zprávám o jednom otci. Čí otec to bude? Uvidíte dál.

10. Lásky čas

23. června 2010 v 13:29 | Lomeril
Avatar Nancy

Desátá kapitola, už vkládaná z nového notebooku. A už vkládaná budoucí vysokoškolskou studentkou. Euforie je vlezlá věc.
Ke kapitole: Připomene se nám Petra. A samozřejmě, což je hlavní náplní kapitoly, se dočkáme dalšího vývoje vztahu Nancy-Dominic.

9. Vážný zájem

19. června 2010 v 13:52 | Lomeril
Avatar Nancy
  Jak jste možná vyvyodili z názvu, poněkud posuneme vztah Nancy a Dominica. Také se ale dozvíme něco víc o Prokletých a Frank a Oliver šokují své žáky. Chcete vědět jak? Čtěte dál.
P.S. Ocenila bych komentáře.

8. Lekce číslo jedna

16. června 2010 v 12:36 | Lomeril
Avatar Nancy

Tak Lomeril má po přijímačkách a teď budu jen čekat, kam mě vezmou. Zatím se tedy zabavuji psaním, protože když mě nevezmou nikam, začnu se živit jako spisovatelka. Když mohla prorazit Meyerová, tak já taky ;-)

Ke kapitole. Vlastně se celá zabývá první lekcí s Frankem a Oliverem. Nečekjte žádné karate, spíš spoustu informací. Ale doufám, že zajímavých.

 
 

Reklama
Reklama