Říjen 2013

22.10.2013

22. října 2013 v 23:05 | Lomeril |  Obyčejní hrdinové
Počet slov: 926

Vyplozené tři stránky, protože mi začínají docházet témata. Dospěla jsem do místa těsně před velkým finále, vrátila jsem do hry důležitou postavu a tak trochu nevím, jak dál. Kromě toho nevím jestli dokážu psát dvě scény probuzení z bezvědomí během jednoho večera.
Největší radost mi dělá Johanna. Chová se jako Johanna-Zastánkyně, ne jako ta kvočna, která se z ní stala.

Obyčejní hrdinové aneb Jak zachránit svět, aniž byste přesně věděli jak

21. října 2013 v 20:36 | Lomeril |  Obyčejní hrdinové
Opravdu věrní čtenáři tohoto blogu si asi pamatují na načatý projekt jménem Zlatá brána/Devátý kámen, o kterém jsem hodně mluvila a nikdy jsem ho nedokončila. Po dvou letech jsem oprášila postavy, od základu změnila premisu a pustila se do díla. Jestli se mi tentokrát povede to někam dotáhnout, to je ve hvězdách, ale vypadá to nadějně. (Po 72 stránkách mám snad morální závazek to dopsat.)

A o co jde?

I'm alive!

21. října 2013 v 19:45 | Lomeril |  Around Lomeril
Uvažuji, že bych se vrátila. Snažila jsem se založit nový blog pod jinou službou, ale nějak to tam nešlo. Že bych nakonec týden před osmými narozeninami blogu přece jen zase oživila svoje sny?
Zkusím to. Proč taky ne? Jestli to někdo nečte tady nebo tam je přece jedno.
Pro ty, kdo blog znali dříve: hodlám to trochu pozměnit. Nepublikovat povídky jako takové, spíš ukázky a komentáře kolem procesy psaní. Časem možná přibude i pár článků o mých aktivitách ve výcviku a vystavování psů, popřípadě i pár "deníčkových" zápisů.
Pro ty, kdo přišli dnes z nějakého důvodu poprvé: Vítejte. Nečekejte nové články každý den, možná ani každý týden, ale budu se snažit nedostatek kvanitity vynahradit kvalitou.
Pro všechny: Hlavním motorem většiny pisálků je zpětná vazba. Stačí mi, když budu vědět, že moje výplody někdo čte. Za konstruktivní kritiku budu skákat radostí do stropu.
Doufám, že se vám se staronovou Lomeril bude líbit.