Duben 2012

Kapitola 4 - Vetřelci

19. dubna 2012 v 8:30 | Karri Justina Shea, překlad Lomeril |  Hodiny tance (Learning to dance)
V předchozí kapitole se Taz začala učit bojovat a Up ji naučil, že musí vždycky vstávat. Její budoucnost ale zůstává nejistá.
Autorkou je Karri Justina Shea, originál najdete zde.
Jedná se pouze o fanfiction na muzikál Starship, postavy jako Taz a Up patří skupině Team Starkid.

Velké projekty, které tu najdete

18. dubna 2012 v 22:51 | Lomeril |  Around Lomeril

Lovci Prokletých - Svět, ve kterém upíři a vlkodlaci fungují poněkud jinak, než jsme zvyklí. Nejsou to nepřátelé na život a na smrt, ale spojenci. Nejsou to jen lovci, ale i kořist. Nejenom nestvůry, ale i hrdinové. Krásní i oškliví, dobří i zlí, stateční i zbabělí, silní i slabí. Možná se v některém z nich poznáte.

Krev na sněhu - Zdá se, že když jsou cizí světy v ohrožení, volá se někdo z toho našeho. Ale co se stane, když tam přistane jedna bláznivá amatérská spisovatelka? Kam se postaví ve sporu krále a jeho bratra? Co znamenají slova mrtvé vědmy? Najde Tara cestu domů?

Vae Victis - Svět, jak jsme ho znali, skončil. Lidské výtvory se obrátily proti nim a po Válce lidstvo přežilo jen v podobě malých oddělených skupinek, přežívajících z milosti vítězů. Většina lidí si oddechla, že zabíjení skončilo, a snaží se budovat. Jenže ne všichni se smířili s porážkou.

Děti Birlenu - Starší projekt, povídky tedy kvalitou odpovídají spisovatelským začátkům. Příběhy ze země, kde se ještě prohánějí barbaři a pouštní národ Rocolů nepřestává bojovat o svou svobodu.

Lovkyně

9. dubna 2012 v 21:21 | Lomeril |  Týká se Lovců
Krátká jednorázovka o jednom dni v životě Nancy Rabnottové, inspirovaná ilustrací, kterou namalovala Awia. Doufám, že jí nebude vadit, že jsem obrázek k povídce přiložila. O čem to bude? Řeknu jediné - jestli jste si mysleli, že v jejím životě něco probíhalo tradičně, tak jste se vážně pletli.