Listopad 2011

21. Trojný bod zlomu

29. listopadu 2011 v 20:18 | Lomeril |  Neříkej mi pravdu
Omlouvám se za zpoždění a vkládám poslední kapitolu první části Neříkej mi pravdu. Je to jen takové malé uzavření, příběh tří postav a co s nimi události u Orákula udělaly. Teď jsem ve stavu, ve kterém mi moc nejde psát, protože jsem během dvou týdnů prožila přechod z deprese do stavu, kdy bych nejradši objímala stromy a cizí lidi na ulici, protože prostě svojí radost nějak musím ventilovat. Bohužel, múze tahle nálada nepřeje, ale uvidíme, třeba to nějak skloubím.

pondělí, 14. července, Londýn


20. Civilní ztráty

12. listopadu 2011 v 22:45 | Lomeril |  Neříkej mi pravdu
Je opravdu všechno tak zlé, jak se zdá? Co se doopravdy stalo s Dianou? A co Cal a Lynn, vydrží křekhý plamen, zažehnutý ztrátou a bitvou? Uzdraví se zraněné Orákulum nebo se Rochesterovi jeho záměr zdařil? Jak se zdá, ještě není všechno hotovo a jsou ceny, které teprve čekají na zaplacení - ale od koho budou požadovány? A bude mít dotyčný sílu je zaplatit?


neděle, 13. července, nemocnice v Cheltenhamu


19. Na kameni kámen

11. listopadu 2011 v 10:08 | Lomeril |  Neříkej mi pravdu

A jak to všechno (ještě zatím ne)dopadlo? Jak se Diana vypořádá s Prokletými? Dokáží si lovci se situací poradit? A co Leslie? Kdo zemře a kdo přežije? A coechno ještě ztratí?
Budem o něco se rvát, až tu nezůstane stát na kameni kámen, a jestli neni žádnej Bůh, no tak nás vezme země vzduch a potom ámen. A to všechno proto jen, že pár pánů chce mít den bohatší k ránu. Přes všechna slova, co z nich jdou, hrabou pro kuličku svou, jen pro tu svou. Možná jen se mi to zdá a po těžký noci přijde, přijde hezký ráno...


sobota, 12. července, Orákulum


Kapitola 3 - Lekce

8. listopadu 2011 v 20:12 | Karri Justina Shea, překlad Lomeril |  Hodiny tance (Learning to dance)

V předchozím díle byla Taz přivedena na loď Hvězdných Strážců a její nezvyklé přátelství s Upem pokračuje. Jak se bude vyvíjet dál?
Autorkou je Karri Justina Shea, originál najdete zde.
Jedná se pouze o fanfiction na muzikál Starship, postavy jako Taz a Up patří skupině Team Starkid.

18. Oheň a led

7. listopadu 2011 v 15:54 | Lomeril |  Neříkej mi pravdu
Název kapitoly je sice klišé, ale nejlépe vystihuje, co se děje. Jak málo stačí, aby se všechno zhroutilo. Dokáže hrstka lovců odolat zuřivému útoku? A co je vlastně jeho důvodem?


sobota, 12. července, Orákulum


17. Poločas rozpadu

4. listopadu 2011 v 23:29 | Lomeril |  Neříkej mi pravdu
Další kapitola. Budeme tu mít tři momenty - jeden bude patřit Dianě a Lesliemu, jeden Rochesterovi a pak nás čeká další rozvoj vztahu Carica (Carey+Erica). No a taky... ale však uvidíte. Poslední kapitola z první části, u které nebrečím jako malá. ALe to je jen mým přecitilivělým vztahem k fiktivním postavám.
P.S. Právě jsem zjistila, že první část má ve Wordu 75 stran. Kam tohle povede, to by mě zajímalo.


sobota, 12.července, Orákulum

16. Generálové před bitvou

3. listopadu 2011 v 20:19
Další kapitola NMP. Diana má šílený nápad. Dále zjistíme něco málo o tom, proč se Cal a Lynn rozešli, a co se vlastně stalo s kožoměncem Carla Rochestera. Ze Stephanie se klube velice zajímavá postava. Příští kapitola je víceméně první z kapitol Velkého Finále Číslo Jedna.


čtvrtek, 10. července, Orákulum