April Massinghamová

8. srpna 2011 v 21:43 | Lomeril |  Osobnost měsíce

April Marie Massinghamová

Narozena: 1982
Rasa:
Upír
Zaměstnání:
Student, později vědec
Kožoměnec:
Jessica Dawsonová

Dar:
utěšování
Proud:
defenzivní

Oči:
modré
Vlasy:
hnědé
Otec:
Joseph Massingham
Matka:
Annemarie Massinghamová, rozená Ticehurstová
Sourozenci:
bratr Julian (* 1977)
Život:
Narodila se jako druhé dítě Josepha Massinghama z Troydonu. Sice tedy byla šlechtickou dcerou, ale z natolik nevýznamné větve, že se jí v dětství nedotkly žádné intriky. Ve dvanácti letech nastoupila na internátní střední školu Gilberta Spooka v Telfordu, kde se seznámila s mladou kožoměnkyní Nancy Rabnottovou. Obě dívky se spřátelily a dlouho doufaly, že je Orákulum přidělí k sobě. To se nestalo a Aprilinou kožoměnkyní se stala Jessica Dawsonová.

V posledním ročníku na střední začala April vztah se svým spolužákem, synem španělského podnikatele a brazilské učitelky Pablem Delgadem. V druhém ročníku na vysoké škole se April a Jessica zúčastnily pokusu lovců vycvičit je v sebeobraně proti Prokletým. Po smrti Olivera Woodvilla ale jejich lekce nepokračovaly.

Nedlouho poté jí sestra její kožoměnkyně, královna Serene Dawsonová, nabídla místo v laboratoři při univerzitě Princeton, kde se zkoumal problém Prokletých vzniklých z krve Dárce. April a Jessica váhaly, ale nakonec přijaly. To zavinilo Aprilin rozchod s Pablem Delgadem.

April a Jessica už v Americe zůstaly. April se roku 2009 provdala za svého kolegu, upíra Jesse Jordana.Behind the scenes:

- April je jedna z nejstarších (myšleno nejdříve vymyšlených) postav v sérii. Od prvopočátku to byla Nancyina nejlepší kamarádka, tichá, hodná myška. V některých verzích byl jejím darem rychlý běh (který později zdědila Diana Harrisonová)

- V původních verzích byla spárovaná (jak telepaticky, tak romanticky) s Ethanem PlummeremUsmála jsem se. April znala naše slabé stránky. Věděla, jak moc by Jenny chtěla bádat v oblasti Darů a znala i moje přání - lovit upíry. Tedy ne že bych byla tak krvelačná, ale cosi jsem upírům dlužila. A já jsem byla člověk, který své dluhy splácel.

"A co budeš chtít od královny ty, April?" zeptal se náhle Ethan.

April se usmála. "Mně bude stačit, když budete spokojení vy."

Moc dobře jsem si všimla pohledu v Ethanových očích. Hlavně toho obdivného, zamilovaného výrazu. Spíš mě překvapilo, že April pořád o ničem neměla ani tušení. Zdálo se, že to ví všichni kromě ní.Obrázek:Písnička:


April a Jessica jsou samozřejmě k dispozici pro jakékoliv dotazy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eillen McFir Eillen McFir | 10. srpna 2011 v 20:22 | Reagovat

Tenhle dotaz je na vás obě.

Když jste byly malé a představovaly jste si svého "prince na bílém koni", jak tehdy vypadal? A jaký je rozdíl mezi vaší tehdejší představou a současným partnerem? (případně současnou představou, protože netuším, jestli Jessica někoho má)

2 April Massinghamová April Massinghamová | Web | 14. srpna 2011 v 18:17 | Reagovat

Já jsem jako malá chtěla opravdu prince, který by se o mě staral, otvíral mi dveře a galantně bránil mou čest. Jesse je trochu cholerik, kterého, když nemá den, dokáže naštvat úplná maličkost - zubní pasta na umyvadle, šmouha od džemu na lince nebo kapky krve na prostěradle po krmení - ale jinak je to hodný a solidární chlap a můžu se spolehnout, že ani mě, ani nikoho z našich přátel nenechá v bryndě.

3 Jessica Dawsonová Jessica Dawsonová | 14. srpna 2011 v 18:21 | Reagovat

Já právě teď něco jako chodím s Jesseovým kožoměncem Allynem. Pro mě, když jsem byla malá, byl vzorem muže, jakého bych chtěla, Westley z Princezny nevěsty - sebevědomý (někdy až moc), schopný, trochu jedovatý, chytrý. Vždycky jsem si myslela, že si ho Buttercup nezaslouží, že já bych pro něj byla daleko lepší. To se nějak nevyvedlo - Allyn je narozdíl od Jesse absolutní flegmatik. Ne že by nebyl chytrý, ale je líný jak veš. Jinak si ale nemůžu stěžovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama