Vstávej, múzičko, holala

29. května 2011 v 23:58 | Lomeril |  Around Lomeril
Kombinace Within Temptation, Poets of the Fall, klasického westernu, Písně ledu a ohně a lehce brakovitého fantasy seriálu nezklame. Pro mou múzu to zafungovalo jako elixír života.
Neříkej mi pravdu mi dává zabrat. Už jsem začala povídku přepisovat po šesti hotových stránkách. I po dvaceti. Po padesáti jsem se do toho pustila poprvé. Velká část z dotyčných padesáti šla prostě pryč a musím říct, že zrychlení tempa mi prospělo. Teď jsem konečně dokončila (do šuplíku) první část, která dějově pokrývá celý plán původní povídky. Poplakala jsem si nad vlastními postavami (no tak, přece jste ode mě nečekali bezpodmíněčný happyend), čímž jsem se znovu diagnostikovala jako magora první třídy. Chudákům jim zničím život a ještě nad tím brečím jako želva.
Problémem ovšem je, že teď se chystám vkročit do části děje s velkou cedulí Hic sunt vampires, protože to je tak všechno, co o něm vím. Jasně, tuším, kdo tam má na konci dostat nakládačku, ale jak k tomu dospějí, to je i pro mě hádankou.
A to bych se prosím měla učit jak mourovatá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Awia Awia | Web | 31. května 2011 v 9:01 | Reagovat

Nevím jak pro tebe, ale pro mě největší inspirací právě učení. Zkrátka se mi do toho nechce, tak hledám záminky, proč bych neměla ... a většinou v té době nápady jen srším. Bohužel, mi za krátko začíná volno ... a jediné, do čeho se asi budu učit, je angličtina. XD
Každopádně se na Neříkej mi pravdu těším. Ne, že ne! S psaním jsem momentálně zaseklá ... dobře, nejsem zaseklá, ale má zvrhlá mysl chce psát samé zvrhlosti, tudíž nepokračuji v žádné z rozepsaných povídek. No, ráda bych to do budoucna napravila. Snad. Možná. Uvidíme.
A část "hic sunt vampires" zvládneš! Samozřejmě, že je o tom, jak je člověk zvyklý psát (nebo bych měla říct, jaký je jeho tvořící proces?), ale já takto píši většinu svých příběhů, kdy domýšlím za chodu. A neboj, ono se to nějak zkloubí dohromady. ;)
Jinak přeji hodně štěstím ke zkouškám a ať to zvládneš. :)

2 Lomeril Lomeril | Web | 31. května 2011 v 9:54 | Reagovat

[1]: Mno, tak řekněme, že múza si prostě vybrala jako obvykle blbé načasování. Říkám, NMP mi dává zabrat, ale jsem odhodlaná ho dopsat, i kdybych měla plivat krev.
Tak piš zvrhlosti :-) Proč ne?
A co se týče psaní za pochodu, mám celkem slušnou startovní čáru a měla bych rychle začít psát, nebo mě moji kluci upíří přizabijou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama