Dominic Bells

23. dubna 2011 v 20:52 | Lomeril |  Osobnost měsíce
Jsem tu s osobností měsíce, kterou je tentokrát Dominic Bells. Samozřejmě je vám k dispozici, tentokrát ale sám, protože Ryan už tu byl. Můžete se ho ptát nebo mi jen napsat svůj názor na něho, protože to je jedna z nejrozporuplnějších postav příběhu.


Dominic Oliver Bells
Narozen: 1982
Rasa: Upír
Zaměstnání: student, posléze na útěku, nakonec vězeň
Kožoměnec: Ryan Felton, později přechodně Walter Asher
Dar: napodobování druhých
Proud magie: ofenzivní
Vzhled: šedé oči, hnědé vlasy, výjimečně krásný úsměv

Rodina
Otec: Jeremy Bells
Matka: Monica Bellsová, rozená Tycehurstová
Sourozenci: bratr James (*1979)


Život:
Narodil se v Norwichi jako mladší syn stavebního inženýra Jeremyho Bellse a lovkyně Monicy Bellsové. Dětství měl vcelku poklidné, i když se často strachoval o matku, která věčně někde bojovala. Jedna z jeho nejhorších vzpomínek na dětství se váže ke chvíli, kdy se dozvěděl, že jeho matka přišla v boji o dva prsty. V patnácti letech byl přidělen ke kožoměnci Ryanu Feltonovi z Canterbury. Společně chodili na střední školu v Ipswichi. Chtěli se stát lovci a proto trénovali s Monicou Bellsovou. O prázdninách po maturitě se seznámili s Cassidy Travenovou, do které se Dominic bláznivě zamiloval. Během těchto prázdnin vznikl plán, který měl zajistit Dárce pro Timothyho Travena. Proto, když Dominic na podzim nastoupil na Wolverhamptonskou univerzitu, svůj vztah s Cassidy tajil. Hledal dívku, která by měla blízké spojení s Dárci, čímž si brzy vysloužil pověst playboye. Na začátku druhého ročníku natrefil na středoškolačku Petru Yarrowovou, dceru irského Dárce. Po nějaké době se mu podařilo ji sbalit a začali plánovat, jak zajmou jejího otce. Jenomže o Vánocích Gregory Yarrow svůj Dar předal a tak se Dominic musel po nějaké době posunout k další oběti - Rafaelu Costovi. Mezitím zemřel jeho kamarád Joey Breakenridge, zabitý Ztraceným Austenem Reedem, což otřáslo Dominicovou důvěrou ve správnost toho, co dělá, ale kvůli Cassidy pokračoval. Začal vztah s Nancy Rabnottovou, kterou vylákal do opuštěné boudy na kraji kampusu, kde ji kousnul. Tím přilákal Rafaela Costu, kterého potom sestry Travenovy unesly. Rafael a Nancy se později z léčky dostali. Dominic strávil několik měsíců na útěku s Travenovými, v té době se živil z kožoměnce Waltera Ashera, jehož upír posloužil jako potrava Prokletým. Nakonec byl poslán hlídkovat před štáb lovců s tím, že mu jeden z Prokletých změní podobu. Prokletí se ho ale potřebovali zbavit, protože kvůli svému poutu s Nancy a Ryanem se stal jejich zranitelným místem, proto jeho podobu nezměnili. Nancy ho napadla a tím se prolomila blokáda pouta, kterou podvědomě vystavila. Způsobila Dominicovi zranění obličeje a ruky, po kterých už mu navždycky zůstaly jizvy. Díky tomu Dominica vystopovali v Readingu, kde byl také zatčen. Při bitce s Rafaelem Costou přišel o všechny své schopnosti. Dominic od té doby zůstal ve vězení a nakonec byl odsouzen k patnácti letům vězení.

Behind the scenes:
- V původní verzi byl Dominic Aprilin bratr.
"Ostatní už seděli v obýváku. Annemarie cosi probírala s Dominicem, Apriliným starším bratrem, který přijel na pár dní a návštěvu z Cornellu."
Už tehdy bylo určeno, že by si mohl začít s Nancy.
- Myslím, že v jedné verzi byl bodyguardem královny
- Jeho kožoměnec se původně jmenoval Graham Thompson, kteréžto jméno později připadlo jednomu z Dárců.
- Walter Asher, z kterého se krmil na útěku, zemřel několik dní po událostech v Readingu.

Obrázek

Písnička
What have you done (Within Temptation) - když se Dominic dozvěděl o tom, že ho podrazili
All the way/4U (Poets of the fall) - vztah Dominica a Cassie
World so cold (Three Days Grace) - jeho pocity v době, kdy byl na útěku s Travenovými
Tichej pláč (Chinaski) - jeho vztah k Nancy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eillen Eillen | 28. dubna 2011 v 17:34 | Reagovat

Ahoj Dominicu,
chtěla bych vědět jaký to byl pro tebe pocit, když si zjistil, že má Ryan nového upíra? Přeci jen jste byli jako jeden člověk a muselo tě to nějakým způsobem ovlivnit.

2 Dominic Bells Dominic Bells | 2. května 2011 v 21:13 | Reagovat

[1]: Omlouvám se za pozdní odpověď.
V inkriminované době jsem Ryana samozřejmě blokoval, co mi síly stačily. Ale Ryana jsem ztratil tu noc předtím, než jsme se pokusili získat Rafaela, když přišly Cassie a Cherry, Ryana omámily a odtáhly. V tu chvíli jsem o něj doopravdy přišel a všechna další kousnutí už byly jen menší rány.

3 Eillen Eillen | 3. května 2011 v 20:19 | Reagovat

[2]: Za pozdní reakci se není třeba omlouvat. Taky nestíhám.

A to ti to nepřišlo ani trochu divné? Sama si to nedokáži představit, protože žádné takové pouto nemám. Ale prostě nedokážu pochopit, že jsi je nechal ho odtáhnout.

4 Dominic Bells Dominic Bells | 3. května 2011 v 20:47 | Reagovat

Měl jsem na vybranou - Cassie nebo Ryan. A vybral jsem si. Ryan byl moje spřízněná duše spoustu let, ale když jsem našel Cassie, věděl jsem, že pro ni zajdu kamkoliv.

5 Veronica Star / Ryuu Veronica Star / Ryuu | Web | 7. července 2011 v 17:57 | Reagovat

Wow :) jen tak bokem :D právě jsem zjistila že je Dominic brunet...nějak jsem měla před očima blonďáka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama