A dál...?

19. prosince 2010 v 23:06 | Lomeril |  Around Lomeril
Vážně, vážně, vážně nevím co dál. Cítili se takhle Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová, když padla poslední klapka? Cítil se takhle Dostojevskij, když napsal poslední tečku Zločinu a trestu? Něco skončilo a otvírá se celý velký svět, plný otazníků.

Ano, tuhle sentimentální náladu mám proto, že se mi konečně povedlo napsat poslední tečku za Lovci temnot. Úplně posledním znakem jsou uvozovky. Po 173 stránkách (a upozorňuji, že déle jsem u jednoho příběhu nikdy nevydržela) najednou nemám co psát. Nancy, Rafael a Ryan mě drží už moc dlouho.

No dobře, není to tak úplně pravda. Nápadů mám v záloze několik.
Prvním z nich, který má největší šanci na dokončení, se odehrává ve světě Lovců. Hlavní hrdinkou je středoškolačka Kim, která se zaplete se světem upírů.
Druhý, momentálně pozastavený, pojednává o týmu kožoměnců a upírů, kteří se snaží zachránit unesené Orákulum. Bohužel tahle povídka padá s nedokončenými postavami.
Třetí motiv ze světa Lovců by měl být příběh, jak vůbec vznikl celý jejich společenský systém. Příběh ze středověké Anglie z doby, kdy se upíři ještě pořád skrývali.
Čtvrtý nápad souvisí s životem Diany Harrisonové, které Prokletí zabili otce.

Poslední nápad nemá s Lovci nic společného. Povídka o učiteli, který zjistí, že jedna z jeho žákyň je čarodějka. ALe povede se mi ji dokončit? Kdo ví...

Nic, už mlčím, tohle je nesouvislé. Prostě je mi smutno, že se musím rozloučit s Rafaelem a Nancy, toť vše. Mně se NECHCE!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lomeril Lomeril | 19. prosince 2010 v 23:07 | Reagovat

Jenom komentář: těch 173 stránek znamená všechny tři díly Lovců dohromady.

2 Eillen Eillen | 21. prosince 2010 v 18:06 | Reagovat

No vidíš, já se do takové fáze s Aldormou nikdy nedostala. A někdy si říkám, že bych už tam chtěla být. Mít vše hotové, ukončené. A zároveň vím, že to asi nezvládnu. Ne bez něčí pomoci.

btw. asi se vážně začínám rozepisovat. S Bilkis jsme začaly takovou kravinou (crossover) a dneska jsem zkusila napsat kapitolu Rán a ono to šlo :-) Zítra zkusím, jak to půjde dál :-)

3 Colleen Colleen | 21. prosince 2010 v 18:37 | Reagovat

Chci jen oznámit, že jsem včera dočetla první část Lovců, a dneska už jsem někde v půlce druhé části. Jde mi to pomalu, ale brzy tě určitě doženu (mezi všemi těmi přestávkami mezi učením :/)

A samozřejmě gratuluju k dokončení. *chce taky někdy něco dovést až do konce :D*

4 Lomeril Lomeril | 21. prosince 2010 v 19:21 | Reagovat

[2]:  Tak Aldorma je nšco víc. Kromě toho, Lovci doufám ještě nekončí. Tedy - skončí část Nancy a Rafael. Ale určitě se mihnou v příběhu Diany Harrisnové (pokud ho napíšu) a třeba ještě někde. Taky jsem chtěla zmínit Inesina bratra. A pokud se rozepíšeš, budu jen ráda.

[3]: Oni Lovci zase nejsou tak dlouzí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama