série Lovci Prokletých

13. září 2010 v 13:56 | Lomeril |  Týká se Lovců
Vítejte ve světě, kde se upíři a vlkodlaci nemusí skrývat, ale naopak jsou plnohodnotnou součástí společnosti. Vítejte ve světě, kde upíři a vlkodlaci nejsou nepřátelé, ale naopak žijí v křehké symbióze. Vítejte v životě Nancy Rabnottové.

Lovci je série tří příběhů, vyprávěných očima kožoměnkyně Nancy Rabnottové. Doporučuji nečíst anotace na pokračování, pokud jste nedočetli předchozí díl. Příběhy jsou tyto:

Lovci prokletých

Avatar Nancy

První příběh.
Nancy Rabnottová je přidělená k upírovi jménem Rafael Costa. Vzhledem k tomu, že je Nancy kožoměnkyně, není na tom nic zvláštního. Oba studují na univerzitě a jako spousta mladých lidí v jejich věku neví přesně, co chtějí v životě dělat. O problémy, které trápí upírsko-kožoměneckou veřejnost, se příliš nezajímají. Až do chvíle, kdy jim takřka zaklepou na dveře.
Na univerzitu dopadá stín v podobě smrti dvou studentů. Zdá se, že klidné dny pro Nancy a Rafaela právě skončily.
Odehrává se v únoru - dubnu 2004
Dokončeno (2010)

Lovci v soumraku

Druhý příběh. Přímé pokračování Lovců prokletých.
Od poslední bitvy uplynuly tři měsíce a většina ran se zahojila. Alespoň ty na těle. Těm na duši to asi bude trvat dlouho. Nancy a Rafael se snaží vrátit do normálních kolejí - tradiční prázdninové návštěvy doma, návštěva u April. Všechno vypadá skoro v pořádku, pokud se ovšem pomine ten drobný detail, že někde venku jsou upíři (a kožoměnci), kteří mají s Nancy a Rafaelem nevyřízené účty. A nezastaví se před ničím.
Odehrává se v červenci - srpnu 2004. (Epilog v září)
Dokončeno (2010)

Lovci temnot

Třetí příběh. Přímé pokračování Lovců v soumraku.
Mysleli jste, že by Nancy a Rafaelovi mohla být dopřána chvilka klidu? Kdepak. Všechno mělo skončit už před několika týdny, ale neskončilo. Boj s Prokletými vstupuje do další fáze. Poslední - a nebo ne? Přišel čas pomstít své mrtvé, ale které straně se to podaří? Zaplatí Travenovi za to, co provedli Joeymu, Zacovi, Oliverovi a Harrisonovým? Nebo budou platit Nancy a Rafael za to, že oproti všem očekáváním jsou stále naživu?
Odehrává se v září - říjnu 2004. (Epilog červenec 2005)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 GuGluGi GuGluGi | Web | 13. září 2010 v 14:11 | Reagovat

Píšeš pěkné povídky ;-)

2 Mary P. Mary P. | E-mail | Web | 13. září 2010 v 14:57 | Reagovat

zajímavý dess

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama