Září 2010

E-book

29. září 2010 v 17:04 | Lomeril |  Lovci Prokletých
Tenhle týden je pro mě poměrně převratný.
Přestěhovala jsem se do Prahy, takže teď už sedím u stolu v novém bytě a píšu první článek z Prahy. Zítra mě čeká první přednáška na nové škole.

Ale o tom jsem mluvit nechtěla. Mám totiž vydaný ebook. Díky interntovému nakladatelství Spod a Miselle jsou Lovci prokletých ke stažení z ulozto v pdf. Pokud mé dílko budete šířit, budu vám vděčná. Pokud jste ho nečetli a chtěli byste, najdete Lovce ZDE.

10. Případ Traven

23. září 2010 v 23:14 | Lomeril |  Lovci v soumraku
A máme tu další část Lovců v soumraku. Tentokrát se podíváme na první poradu týmu - seznámení s případem Traven. Je třeba zrekapitulovat, co se zatím stalo, takže se probere spousta věcí, které už víme. Ale dojde i na něco, co jsme ještě neslyšeli.


Tyrion Lannister

22. září 2010 v 11:59 | Lomeril |  Mé literární lásky
Jméno: Tyrion Lannister
Přezdívky: Skřet
Tituly: Pobočník krále, Správce pokladny

Duchovní otec: G.R.R.Martin
Kde ho můžete najít: sága Píseň ledu a ohně (Hra o trůny, Střet králů, Bouře mečů)
Stříbrné plátno? V seriálu HBO ho bude hrát Peter Dinklage.

Rodina: otec Tywin, sestra Cersei, bratr Jaime


9. Španělé, královny a Rusové

18. září 2010 v 12:54 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Další kapitola, kde se objeví nové postavy. Představí se nám Diego a Ines Ramirezovi a také dva mladí Rusové. A královna Iolanta učiní jedno šokující odhalení.
Andrej a Oleg jsou poctou Sergeji Lukjaněnkovi a jeho Hlídkám.
K Diegovi a Ines doproučuji k poslechu tuto píseň.


8. Překvapení hlavního štábu lovců Prokletých

14. září 2010 v 10:38 | Lomeril |  Lovci v soumraku
A konečně se podíváme i do míst, kde se bude odehrávat ještě hodně, hodně scén - do štábu lovců. Tam na Nancy a Rafaela čeká mnoho a mnoho překvapení. Poznají nové lidi a dozví se nové drby. Přijedou Ramirezovi!


série Lovci Prokletých

13. září 2010 v 13:56 | Lomeril |  Týká se Lovců
Vítejte ve světě, kde se upíři a vlkodlaci nemusí skrývat, ale naopak jsou plnohodnotnou součástí společnosti. Vítejte ve světě, kde upíři a vlkodlaci nejsou nepřátelé, ale naopak žijí v křehké symbióze. Vítejte v životě Nancy Rabnottové.

Lovci je série tří příběhů, vyprávěných očima kožoměnkyně Nancy Rabnottové. Doporučuji nečíst anotace na pokračování, pokud jste nedočetli předchozí díl. Příběhy jsou tyto:

Lovci prokletých

Avatar Nancy

První příběh.
Nancy Rabnottová je přidělená k upírovi jménem Rafael Costa. Vzhledem k tomu, že je Nancy kožoměnkyně, není na tom nic zvláštního. Oba studují na univerzitě a jako spousta mladých lidí v jejich věku neví přesně, co chtějí v životě dělat. O problémy, které trápí upírsko-kožoměneckou veřejnost, se příliš nezajímají. Až do chvíle, kdy jim takřka zaklepou na dveře.
Na univerzitu dopadá stín v podobě smrti dvou studentů. Zdá se, že klidné dny pro Nancy a Rafaela právě skončily.
Odehrává se v únoru - dubnu 2004
Dokončeno (2010)

Lovci v soumraku

Druhý příběh. Přímé pokračování Lovců prokletých.
Od poslední bitvy uplynuly tři měsíce a většina ran se zahojila. Alespoň ty na těle. Těm na duši to asi bude trvat dlouho. Nancy a Rafael se snaží vrátit do normálních kolejí - tradiční prázdninové návštěvy doma, návštěva u April. Všechno vypadá skoro v pořádku, pokud se ovšem pomine ten drobný detail, že někde venku jsou upíři (a kožoměnci), kteří mají s Nancy a Rafaelem nevyřízené účty. A nezastaví se před ničím.
Odehrává se v červenci - srpnu 2004. (Epilog v září)
Dokončeno (2010)

Lovci temnot

Třetí příběh. Přímé pokračování Lovců v soumraku.
Mysleli jste, že by Nancy a Rafaelovi mohla být dopřána chvilka klidu? Kdepak. Všechno mělo skončit už před několika týdny, ale neskončilo. Boj s Prokletými vstupuje do další fáze. Poslední - a nebo ne? Přišel čas pomstít své mrtvé, ale které straně se to podaří? Zaplatí Travenovi za to, co provedli Joeymu, Zacovi, Oliverovi a Harrisonovým? Nebo budou platit Nancy a Rafael za to, že oproti všem očekáváním jsou stále naživu?
Odehrává se v září - říjnu 2004. (Epilog červenec 2005)

7. Pohřeb a Princeton

9. září 2010 v 11:43 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Sedmá kapitola. Nancy a Rafael se účastní pohřbu manželů Harrisonových. Setkají se tam s ostatními Dárci - tedy s těmi, kteří jsou ještě naživu. Je načase vymyslet plán, jak se vyhnout Ztraceným a zachránit si život. Jak si Dárci poradí? A co za tajemství skrývá April?


6. Přátelství

5. září 2010 v 20:16 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Další kapitola Lovců, tentokrát o něco kratší. Nancy musí hodně přemýšlet. Musí si udělat pořádek ve vlastních myšlenkách. Takový úkol není nic příjemného ani jednoduchého, ale Nancy má to štěstí, že má někoho, kdo jí s tím ochotně pomůže.

POZOR! Dnes, 6. září 2010 jsem Lovce v soumraku dokončila a začala jsem psát díl třetí, nazvaný Lovci temnot. Pod anotací Lovců v soumraku je doplněný kompletní obsah povídky.


Shane

4. září 2010 v 20:18 | Lomeril |  Mé literární lásky
Jméno: Shane, příjmení neznámé
Přezdívky: -

Duchovní otec: Jack Schaffer
Kde ho můžete najít: novela Jezdec z neznáma, film Shane
Stříbrné plátno? Ano, hrál ho Alan Ladd.