Srpen 2010

5. Lovci, Dárci a Prokletí

31. srpna 2010 v 14:30 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Opět kapitola, o které nevím, co si mám myslet. Obsahuje důležité informace, ale podané zvláštním způsobem. Zároveň představuje most mezi úvodními částmi povídky a hlavním dějovým proudem, který se zatím úplně neobjevil. Harrisonovi jsou mrtví. A co teď?

4. Sen

25. srpna 2010 v 11:00 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Čtvrtá kapitola Lovců v soumraku. Po roztržce s rodiči Nancy a Rafael odjíždí k Rafaelově matce a odtud do Troydonu, strávit prázdniny s April a její rodinou. Jenomže minulost se Nancy nepříjemně připomene, stejně jako fakt, že záchranou Rafaela nic neskončilo.


3. Propast

18. srpna 2010 v 12:52 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Třetí kapitola Lovců v soumraku. Nancy a Rafael jsou u Rabnottových v Exeteru, ale Nancy z toho není tak nadšená, jak by měla být. A pan a paní Rabnottovi také ne. Vám by se líbilo, kdybyste věděli, že vaší dceři pravidelně pije krev úplně cizí kluk?
Článek je přednastavený, jsem na Maltě, takže odpovědi na komentáře až za čtrnáct dní


2. Domov, sladký domov

13. srpna 2010 v 16:52 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Nová kapitola Lovců v soumraku. Setkáme se s Nancyinou rodinou a zjistíme, že ne všechno je tak idylické, jak by mělo být. Také uvidíme, jak se Nancy a Rafael zlepšili za ty tři měsíce, co jsme je neviděli.


1. Orákulum

10. srpna 2010 v 23:00 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Tramtadadá! Přichází premiérová kapitola Lovců v soumraku, nazvaná Orákulum. Jak jste možná pochopili, uvidíte, jak v praxi funguje přidělování upírů a kožoměnců. Ryan shání nového upíra a Nancy s Rafaelem ho jedou podpořit. Kapitola není tak ucelená, jak by se mi líbilo, ale budiž. To je problém celé téhle povídky, že není tak ucelená, jak by se mi líbilo.
Článek je přednastavený.


Theme songs

8. srpna 2010 v 17:30 | Lomeril |  Lovci Prokletých
Takže jsem se rozhodla, že sem dám seznam písniček, které pasují k hlavním postavám Lovců. U některých byl výběr těžší, u některých lehčí, ale tady jsou, kde to šlo, tak tam jsou i odkazy na YouTube.


Anotace

1. srpna 2010 v 18:03 | Lomeril |  Lovci v soumraku
Uplynuly tři měsíce a začaly letní prázdniny. Zranění, utržená v posledním boji, už se zahojila - alespoň ta fyzická. Samozřejmě pouto mezi Nancy a Dominicem přetrvává, i když, k Nancyině velké radosti, ji Dominic blokuje. Ryan je bez upíra, ale je rozhodnuto, že bude žádat o nového.
Jenomže co když pokus zabít Rafaela nebyl jen zoufalým činem pomatené mysli? Co když je za tím vším něco víc - něco, co by mohlo vyústit v katastrofu?
Skutečnost, že Dominic Nancy i Ryana blokuje, se najednou stává z výhody problémem, protože pohled do myšlenek někoho, kdo se pohybuje v srdci nepřítele, je k nezaplacení. Proto je třeba najít způsob, jak Dominicovy zábrany prolomit.
Dále je to Nancyino a Rafaelovo přání stát se lovci, které je stále nepustilo. Jenže jsou mladí a stejně potřebují nejdřív dodělat školu. Otázkou je, zda si můžou dovolit takový luxus jako studentský život, když se v případu Traven stali klíčovými osobnostmi.
Ovšem nic z toho Nancy neděsí tak jako úkol, který stojí bezprostředně před ní. V některých ohledech by možná raději znovu zkusila přeprat smečku Prokletých, protože ji čeká tradiční letní mučení - setkání s vlastní rodinou.

Postavy:
Nancy Rabnottová - tvrdohlavá kožoměnkyně, která je opravdu ráda, že je naživu
Rafael Costa - Nancyin upír, který už od života dostal pár ošklivých ťafek a další ho ještě čekají
Ryan Felton - bývalý kožoměnec Dominica Bellse a poměrně nečekaně nalezená spřízněná duše
Dominic Bells - upír, jehož hlava se začíná stávat veřejným prostranstvím
Diego a Ines Ramirezovi - v jistých kruzích pár doslova legendární
Andrej Někrasov a Oleg Golubjev - poměrně užiteční zahraniční hosté
Monica Bellsová - když se s ní Nancy setkala, byl to šok.

Ukázka: