Prosinec 2009

PF 2010

24. prosince 2009 v 13:34 | Lomeril
Naši mě požádali, abych jim stvořila PF na psí web, tak jsem se do toho dala. A protože na svoje vlastní péefko jsem se letos nezmohla, dávám se alespoň tohle. Ája a Ginny pozdravují. (P.S. Ti, kdo nemají psi, si slovo "psími" mohou odmyslet)

Dívka s létem v očích

23. prosince 2009 v 9:21 | Lomeril |  Povídky na přání
Colleen píše: takže by se mi líbila nějaká povídka buď o minulosti nebo naopak budoucnosti některé z tvých postav: Karol, Anguse (tady budoucnost asi těžko), Triveta, klidně i Margarity, Rebeky nebo Coranna. Nemusí to mít nic společného s povídkami, ve kterých hráli tu největší roli, může to být jen nějaká malá epizodka z jejich života. Něco, co se jim zapsalo do srdce, ať už to bylo šťastné nebo ne.
Nakonec jsem si vybrala postavu momentálně mému srdci nejbližší a to jest Coranna. V jeho minulosti by se dalo najít materiálu tuny, ale jakmile jsem si přečetla Colleenino přání, napadla mě jen jedna jediná událost...
P.S. Jsem si vědomá symbolické podobnosti s Písní ledu a ohně. Vím to, ale sem to prostě sedí. Miloval jsem pannu krásnou jako léto, se slunečním světlem ve vlasech...

Dívka s létem v očích

Šeříková čest

23. prosince 2009 v 9:16 | Lomeril |  Povídky na přání
Přála bych si, abys sepsala rozhovor Triveta a Niame (Creaganova "matka") poté, co se od Lenky dozvěděli, že dítě, které čeká je Creagana a ne Lautuse, jak se každý domníval. Jen upozorňuji, že oba slíbili Lence, že se nikdo nic nedozví. To mi napsala Eillen.
A tady je výsledek. Snažila jsem se, aby to pochopil i člověk, který Aldormu nezná, ale samozřejmě to není ono, ale ti, co znají Krev na sněhu, a neznají Aldormu, aspoň uvidí naživo Triveta. A doufám, že mě Eillen nezabije, protože v charakteru Niame jsem vážně hodně improvizovala.

Šeříková čest

Vánoce, vánoce přicházejí...

8. prosince 2009 v 20:47 | Lomeril |  Bordel aneb Co bylo kdysi aktuální
Já vím, nadpis článku je ztělesněné klišé...
ALE!
Chtěl jsem vám napsat povídky pod stromeček. Vážně chtěla. Jenže inspirace si vzala dovolenou.
Takže to prostě budete muset vzít za ní.