Červenec 2006

Chcete novou kapitolovku?

28. července 2006 v 18:54
Takže mám rozepsané dvě nové kapitolovky a v anketě se vás ptám, jestli chcete nejdřív dokončit Dědictví ohně a až pak sem dát nové kapitolovky nebo je sem začít dávat už teď.
Kapitlovka č. 1 - Když se protrhne hráz
Žánr: fantasy
Zápletka: Jsou dva druhy lidí. První a Druzí. Panuje mezi nimi stěží potlačovaná nenávist. A jednoho dne se hráz protrhne a dvě masy se bouřlivě střetnou. O mír se snaží pouze malá skupinka lidí, kterým nikdo nepomáhá, spíš naopak. Podaří se jim sjednat kompromis? A jestli ne, která strana vyhraje?
Kapitolovka č. 2 - Osada čistých duší
Žánr: historický román
Zápletka: Steven Cox má svoji vizi, za kterou si nekompromisně jde. Přesto se mu jistě bude hodit pomoc dvou mišeneckých bratrů Larenových, kteří znají kanadskou divočinu jako své boty. Sen mnoha liíd o utopickém městě beze svárů e blíž naplnění než kdy předtím.

Kapitola VIII. - Rozhodnutí

23. července 2006 v 12:30 Dědictví ohně
Tak a jedna další kapča.

Kapitola VII. - Setkání

14. července 2006 v 15:22 Dědictví ohně
Tak, drazí přátelé, stále tu nejsem, tohle jen tak uveřejňuju, aby řeč nestála.

Dlouhá cesta

14. července 2006 v 10:18 Songfiction
Tak jsem na pár dní doma, tak tu máte povídku. Písnička je vpodstatě neznámá, ale pro cca 100 lidí - účastníků English campu 2006 Varvažov má význam obrovský. Byla to hymna skvělý akce s ještě lepšíma lidma, výukou angličtiny (lekce probíhaly pod dozorem Američanů, ale vlastně to byla spíš hra, než učení) a hlavně spoustou zábavy.
Tímto chci také tuto povídku věnovat několika lidem.
Zaprvé Marušce, za to, že tam se mnou jela.
Pak Radimovi, který si stěžoval, že tu nemám nic o kempu.
Nickovi a Jackovi, který se nezdaj, ale jsou to Češi a jsou úplně super.
Všem lidem z naší skupinky - Dustinovi, Jonovi, Petře, Martinovi, Daveovi, Aničce, Terez, Jardovi, Alče - a všem lidem ze sportovního teamu Zoo - Kevinovi, Vojtovi, Nickovi, Kryštofovi, Terce, Elišce a Hance.
A taky určitě Jamie, která u nás po campu tři dny zůstávali a je to jedna z nejmilejších Američanek, terou jsem kdy poznala.
Tak tady to máte, písnička je bohužel anglicky, tak se na nejasnosti ptejte v komentářích.