Červen 2006

Prokletí

30. června 2006 v 20:10 Povídky na přání
Tak a skoncujeme s povídkama, které někomu dlužím. Ještě můžete objednávat, připomínám: postavy, žánr, první věta. Žádný slash a ff. Tak a Ginny tu má povídku. Tímto se jí i Jackie omlouvám, že to tak trvalo.

Poprava

30. června 2006 v 20:05 Povídky na přání
Tak a tu je povídka pro Jackie, kterou si objednala už dáááávno, tak ještě před odjezdem ji sem hodim.

Kapitola VI. - Učení bolí

23. června 2006 v 13:18 Dědictví ohně
Tak a máme tu další kapitolku. Předem se omlouvám, že tu přes prázdniny nebudu, takže blog bude trochu strádat. Dám sem zveřejňování článků průběžně, ať aspoň něco máte :-) Ale dst řečí, Lavinie, Velvrik, Degrik, Nilsa a ostatní čekají!

V jako Vendeta

17. června 2006 v 19:38 Povídky na přání
Tak Noemi si objednala tragickou povídku, tak jí tu má. Ale je to spíš tragikomedie...

Muži mají rádi hloupé ženy

10. června 2006 v 19:40 Povídky na přání
Tak a máme tu povídku pro brabikate. Moc se mi nepovedla, holt neumím psát komedie a o viktoriánské Anglii vím velký houby, ale co, zkusila jsem to. Omlouvám se za zmršení tématu.

Útěk

3. června 2006 v 19:27 Kratší povídky
Tak si dáme na chvilku odpočinek od zadaných témat a dám vám sem jednu svojí tvorbu.
Je v ní hodně ze mě samé, a skoro celé je to psané na základě skutečných událostí, jenom rochu přibarvených, aby to vypadalo líp a jak by mě to celé bavilo ješt o trošku víc, než jsem prožila.
Nejsem si jistá, jestli pochopíte pointu, ne že bych vám nevěřila, ale ona nní moc jasná, tak se ptejte, protože konec příběhu mám vymyšlený do podrobností a připravuji pokračování :-) - teda jestli budete chtít.
Barka

Valerie Williams

2. června 2006 v 19:03 Povídky na přání
Tak a máme tu další povídku na přání. Tentokrát je věnovaná Jackie.
Chtěla sci-fi s postavami Brad Jansen, Peter Summers a Valerie Williams. Ta poslední sice dala název povídce, ale tentokrát moc slaďák nečekejte!

Modrá perla

1. června 2006 v 19:50 Povídky na přání
Tak tady je povídka, kterou si objednala Coleen. Neni to nic moc, a neni tam moc drama a napětí, ale třeba se vám bude líbit...